Заступник міністра Мінагрополітики та директор ГС «Укргрибпром» домовились про доцільність розвитку грибівництва в Україні і початок спільної роботи в цьому напрямку

10.11.16 в Мінагрополітики відбулася робоча зустріч виконавчого директора ГС «Укргрибпром» із Заступником Міністра аграрної політики та продовольства України Ковальовою Оленою Вікторівною (за попередньою домовленістю, зустріч повинна була відбутися з Міністром аграрної політики та продовольства України Кутовим Т.В. але він не приймав участь в зустрічі).

На зустрічі обговорювалися питання розвитку виробництва культивованих грибів в Україні та можливі шляхи вирішення існуючих проблем українських грибовиробників.

Директором ГС «Укргрибпром» було наголошено, що виходячи з того, що новим завданням, що стоїть перед сільським господарством, є створення безпечної, здорової їжі за вигідними цінами за умови збереження природи, можна сказати, що стимулювання виробництва і споживання культивованих грибів в Україні є однією з важливих складових досягнення мети — підвищення конкурентоспроможності сільського господарства України.

Корисність грибів для здоров’я людини, багата сировинна база, відносно дешеві енергетичні та людські ресурси, сприятливі кліматичні умови — це, як і багато іншого, серйозні аргументи на користь розвитку виробництва культивованих грибів в Україні та доцільності вирішення існуючих проблем.

Результатом зустрічі стала домовленість про створення робочої групи, яка буде займатися питаннями розвитку грибівництва в Україні. Робоча група буде включати представників структурних підрозділів Мінагрополітики та наукових установ, а також представників виробників грибів.

Заступник міністра, Ковальова Олена Вікторівна, пообіцяла активну допомогу з боку міністерства у вирішенні проблем українського грибівництва і його розвитку.

Комментирование закрыто