Відбулося розширене засідання Ради Громадської спілки «Аграрний союз України»

2 лютого 2017 р. в Києві, в залі засідань ННЦ «Інститут аграрної економіки»,  відбулося розширене засідання Ради Громадської спілки «Аграрний союз України» (за участі директора ГС «Укргрибпром») з наступним порядком денним:

  1. Наукові засади запровадження ринку земель сільськогосподарського призначення.
  2. Про порядок використання бюджетних коштів на 2017 рік для підтримки підприємств агропромислового комплексу.

По першому питанню члени Ради заслухали доповіді директора ННЦ  «Інститут аграрної економіки» Лупенка Ю.В. «Про наукові засади запровадження ринку земель сільськогосподарського призначення» та директора Департаменту землеустрою та охорони земель Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Краснолуцького О.В. «Концепція запровадження обігу земель сільськогосподарського призначення».

Обговоривши представлені концепції подальшого розвитку земельних відносин та моделі запровадження обігу земель сільськогосподарського призначення  Рада вирішила, що купівля – продаж земель   сільськогосподарського призначення зараз не на часі.

По другому питанню члени Ради заслухали доповідь директора Департаменту фінансово-кредитної політики Міністерства аграрної політики і продовольства України Ахіджанова Б.Р.,  Рада вирішила звернути увагу на необхідність фокусування державної підтримки на цільових групах малих та середніх підприємств і виключення можливостей для отримання коштів державного бюджету великими високорентабельними підприємствами.

Остаточна повна редакція рішень з обох питань буде розміщена на сайті Громадської спілки «Аграрний союз України» — http://www.auu.org.ua/uk/web/ .

Комментирование закрыто