Уряд схвалив низку дерегуляційних законопроектів та постанов для спрощення ведення господарської діяльності в Україні

23 жовтня 2019 року, на своєму дерегуляційному засіданні, Уряд скасував низку регуляторних нормативних актів, що встановлювали зайві обмеження у сфері господарської діяльності чи були застарілими, а також схвалив законопроекти та постанови, які покликані спростити умови ведення бізнесу в Україні.

Так у галузі економіки Уряд схвалив наступні дерегуляційні рішення та нормативні акти:

  • Законопроект щодо саморегулювання господарської діяльності. Він пропонує встановити загальні засади саморегулювання господарської та професійної діяльності, а також правову й організаційну основу набуття та припинення статусу саморегулівних організацій. Таке рішення має підвищити ефективність діяльності існуючих саморегулівних організацій, а також показує шлях для реального саморегулювання бізнесу замість державного регулювання.
  • Законопроект, який пропонує скасувати державну реєстрацію договорів про спільну інвестиційну діяльність. Державна реєстрація договорів (контрактів) давно втратила свою актуальність, проте залишилась адміністративним бар’єром для інвесторів.

Посилання на презентацію: http://bit.ly/2P8bjrc

http://www.me.gov.ua/News/Detail?lang=uk-UA&id=8b7fe19a-e0da-4a7f-ae77-c39959e24db3&title=UriadSkhvalivNizkuDereguliatsiinikhZakonoproektivTaPostanovDliaSproschenniaVedenniaGospodarskoiDiialnostiVUkraini

Комментирование закрыто