ЧЛЕНСЬКІ ВНЕСКИ

Порядок, розмір та строки сплати вступних та членських внесків визначається Положенням про внески, затвердженим Радою.

Внески поділяються на:

  1. Вступні внески
  2. Щомісячні членські внески.

 

  1. Вступний внесок.

Вступний внесок в Асоціацію є одноразова сплата кандидата для вступу в члени Асоціації. Розмір одноразового внеску: 2,5 МЗП* (на 2015р.- 3000 грн.).

В разі виникнення бажання кандидата повторного вступу в Асоціацію, — він приймається на загальних засадах, як новий кандидат із сплатою затвердженого вступного внеску.

  1. Щомісячні членські внески.

На підставі затвердженого Радою Спілки Положенні про членські внески, для кожної категорії виробника встановлений свій коридор максимальних потужностей виробництва для розрахунку суми щомісячних членських внесків.

Членські внески сплачуються до 27 числа місяця, що передує обліковому. Після сплати членського внеску, член Асоціації мусить повідомити про перерахування електронною поштою Правління Асоціації, з вказанням компанії, дати, суми та обліковий період для сплати. Дозволяється сплата членських внесків передоплатою.

Реквізити для перерахування членських внесків:

Отримувач:  ГС «УКРГРИБПРОМ»
Реєстраційний рахунок:  № 26001300147858 у банку ТВБВ 10026/045 філії Головного управління по м. Києву та Київській області АТ «Ощадбанк»
Код за ЄДРПОУ:  40091198
МФО:  322669
Призначення платежу: !!! ПРИКЛАД !!! 

Вступний внесок члена Спілки УКРГРИБПРОМ, згідно рішення Ради ГС «УКРГРИБПРОМ», Протокол № 1 від 18.09.2015р., без ПДВ

 або

Членський внесок члена Спілки УКРГРИБПРОМ за «__________» місяць 2015р., згідно рішення Ради ГС «УКРГРИБПРОМ», Протокол № 1 від 18.09.2015р., без ПДВ

 

У разі виникнення питань, — Ви можете задати їх Головному бухгалтеру ГС «УКРГРИБПРОМ»:   

 

Примітка.

* Розмір сплати членських внесків розраховується, з прив’язкою до мінімальної заробітної плати (МЗП) в Україні, затвердженого Законом «Про держбюджет України». На 2015р. затверджено: 1218,00 грн. У подальшому, у разі внесення змін до розміру МЗП в Україні на підставі нового Закону «Про держбюджет України», — членські внески перераховуються, виходячи з затвердженого Радою Спілки коефіцієнту МЗП, з перерахуванням до встановленого Законом нової суми МЗП.