Круглий стіл на тему: «Податкові перевірки суб’єктів малого і середнього бізнесу: підготовка, проходження, оскарження»

Тема податкових перевірок не втрачає своєї актуальності для бізнесу. Цей факт ще раз підтвердила зацікавленість з боку представників  малого та середнього бізнесу до заходу, якій відбувся 26 вересня 2018 року в Торгово-Промисловій Платі України.

На круглому столі обговорювалися питання про порядок проходження податкових перевірок суб’єктів малого і середнього бізнесу, типові порушення, що виникають під час проведення податкових перевірок; учасники були ознайомлені із наслідками таких дій та можливими напрямками та засобами захисту бізнесу від зловживань зі сторони працівників органів ДФС, правильними шляхами оскарження результатів податкових перевірок.
До участі були запрошені члени Комітету підприємців малого та середнього бізнесу при ТПП України, лідери всеукраїнських та регіональних об’єднань підприємців та роботодавців, керівники підприємств, установ, організацій, фахівці аналітичних центрів, спеціалісти у сфері права та підтримки бізнесу, ЗМІ, підприємці, науковці.

Учасники Круглого столу отримали брошуру «Фіскальний лікбез для підприємців». Електронний варіант брошури було надіслано членам ГС «Укргрибпром».

Фіскальний Лікбез 180926

Комментирование закрыто