Розробка концепції впровадження спеціальних зборів на розвиток певних галузей агросектору

 

ГО «Інситут податкових реформ» об’єднує провідних фахівців і науковців, представників бізнес-середовища та органів державної влади з метою розробки стратегії реформування податкової політики задля забезпечення сталого суспільно-економічного розвитку в Україні.

 

Продовжується робота над розробкою концепції побудови системи впровадження та адміністрування спеціальних зборів на розвиток певних галузей агросектору. При цьому функцію контролю за збором та розподіленням даних коштів, планується бути покладено на галузеві асоціації (об’єднання).

 

26 квітня 2017 року в рамках даного проекту було проведено круглий стіл в Українському кризовому медіа-центрі, на якому було обговорено концепцію побудови системи впровадження та адміністрування спеціальних зборів на розвиток певних галузей агросектору.

 

За результатами заходу учасники дійшли до висновку, що питання впровадження

спеціальних зборів є вкрай важливим, однак досить болісним для агросектору.

 

ГО «Інститут податкових реформ» в продовження роботи в рамках даного проекту формує робочу групу, до складу якої був запрошений виконавчий директор ГС «Укргрибпром».

 

Перша зустріч відбудеться 18 травня 2017 року в приміщенні Інституту податкових реформ в Києві.

 

На основі результатів роботи робочої групи буде розроблена концепція законопроекту, що впроваджуватиме додаткові спеціальні збори на розвиток певних галузей агросектору.

 

Комментирование закрыто