Проект Адаптація до законодавства ЄС: практика впровадження в Україні.

Звернення команди проекту до малих сільськогосподарських виробників.

Шановні колеги!

 

раді повідомити, що стартував новий проект Адаптація до законодавства ЄС: практика впровадження в Україні, як продовження проекту, в якому ви всі брали участь.

Проект, як і попередній, покликаний допомогти малим сільськогосподарським виробникам адаптуватися й успішно розвивати свою діяльність у нових законодавчих умовах.

Проект триватиме до кінця березня 2019 року та передбачає проведення серії тренінгів, кілька навчальних турів до господарств/підприємств, які вже впровадили системи якості та безпечності, та/або відповідають екологічним стандартам, опис успішних прикладів, а також практичні відеопоради від експертів проекту та можливість подальшої співпраці з ними. За результатами 2018 року буде оновлено, а можливо й доповнене новими темами, базове дослідження та інфографіка.

 

Для виявлення нагальних потреб виробників та учасників аграрного ринку, запрошуємо долучитись до невеличкого дослідження (за посиланням https://goo.gl/forms/JRXmFkes1iaQW5302), за результатами якого буде сформована подальша програма.

 

Виконавець проекту: Міжнародна благодійна організація „Інформаційний центр „Зелене досьє”

Партнери проекту: Спілка Виробників Органічних Сертифікованих Продуктів «Органічна Україна», ГО «Інститут дослідження адаптації законодавства», ВГО «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» та Бердичівська міськрайонна громадська організація «Добра справа».

 

Проект впроваджується за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Громадська синергія» під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної Платформи Форуму Громадянського суспільства Східного Партнерства.

 

Ознайомитись з результатами попередньої фази проекту можна за посиланням http://www.dossier.org.ua/adaptation.

Інформація про поточну діяльність за посиланням http://www.dossier.org.ua/adaptation2.

 

Запрошуємо до співпраці!

Комментирование закрыто