Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції

У відповідності до письмового повідомлення (08.07.16) від Громадської ради при Міністерстві аграрної політики та продовольства України, 12  липня 2016 року об 10 год планується остаточне обговорення  на засіданні Громадської ради проекту Закону України  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо  органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції».

Цей проект Закону (http://minagro.gov.ua/uk/regulatory?tid_hierachy=341) офіційно знаходиться на обговоренні з 14.06-2016 по 14.07.2016.

До Закону Робочою групою з питань удосконалення законодавства у сфері органічного виробництва внесені зміни, знаходиться за посиланням  http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/425-18.

Чекаємо на внесення правок  до Законопроекту» Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо  органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції», від громадськості, до запланованого засідання Громадської ради (12  липня 2016 року).

Пропозиції направляти на електронну адресу

 

Комментирование закрыто