Про створення механізму фінансування розвитку галузі грибівництва

2 лютого 2017 в офісі  Громадської організації  Інститут податкових реформ відбулася робоча нарада з питань аналізу можливості створення діючого механізму фінансування розвитку та регулювання галузі грибівництва.   В нараді прийняли участь Ельвіра Володимирівна Ткачова, експерт з питань оподаткування та Головний редактор журналу «АгроPro», Артем Миколайович Вдовиченко, Завідувач відділу економіко-математичного моделювання в оподаткуванні, кандидат наук, старший науковий співробітник  Науково-дослідного інституту фіскальної політики та В.Є. Ішутін, виконавчий директор ГС «Укргрибпром».

На нараді були обговорені принципи функціонування галузевих зборів в Австралії, можливість адаптування та застосування подібної практики в Україні і існуючі бар’єри в її реалізації.

Учасники наради обмінялися думками з приводу існуючих проблем по розробці і впровадженню практики організації галузевих зборів, а також виробили спільне бачення і погодили подальші спільні дії по розробці механізму фінансування розвитку галузі грибівництва.

Комментирование закрыто