Податкові проблеми суб’єктів малого і середнього підприємництва: Реалії та перспективи вирішення і оскарження

30 листопада  2018 року у Торгово-промисловій палаті України відбулося засідання Комітету підприємців малого  та середнього бізнесу при ТПП України у формі круглого столу на тему: “Податкові проблеми суб’єктів малого і середнього підприємництва: Реалії та перспективи  вирішення і оскарження”.

Метою проведення заходу стало ознайомлення членів Комітету, керівників бізнес-асоціацій, підприємців та роботодавців з порядком проходження перевірок суб’єктів малого і середнього бізнесу, існуючими податковими проблемами у суб’єктів малого і середнього підприємництва та шляхами їх вирішення.

Учасниками круглого столу були народні депутати України, члени Комітету підприємців малого та середнього бізнесу при ТПП України, представники Держпраці України, ДФС України, лідери всеукраїнських та регіональних об’єднань підприємців та роботодавців, керівники підприємств, установ, організацій, фахівці аналітичних центрів, спеціалісти у сфері права та підтримки бізнесу, ЗМІ, підприємці, науковці.

Учасники круглого столу прослухали цікаві доповіді:

  • “Податкові проблеми суб’єктів малого і середнього підприємництва: реалії та перспективи вирішення і оскарження”
  • “Нова звітність для суб’єктів господарської діяльності: нові критерії розподілу підприємств для цілей подання фінансової звітності, ключові питання, податкові пастки”
  • “Взаємовідносини суб’єктів господарської діяльності і податкових органів: реалії і перспективи”
  • “Проблемні питання досудового розслідування злочинів, пов’язаних з оподаткуванням”
  • “Судова практика в податкових спорах”
  • “Процедурні порушення, допущені контролюючим органом під час проведення перевірок: вплив на законність прийнятих податкових повідомлень-рішень”
  • “Застосування адміністративного арешту майна та коштів платників податків з урахуванням практики Європейського суду з прав людини”.

Потім учасники мали змогу задавати питання доповідачам і прийняли участь в обговоренні існуючих податкових проблем.

 

Матеріали докладів і презентацій щодо податкових проблем та можливостей їх  вирішення і оскарження були направлені на електронні адреси членів ГС «Укгрибпром».

Комментирование закрыто