Отримайте компенсацію вартості вітчизняної сільгосптехніки

Нарешті запрацювала державна програма часткової компенсації вартості сільгосптехніки та обладнання вітчизняного виробництва. До неї вже долучилися чотири уповноважених банки: ПАТ «Ощадбанк», ПАТ АБ «Приватбанк», ПАТ АБ «Укргазбанк», ПАТ «Укрексімбанк», через які можна придбавати відповідну техніку.

Відшкодуванню у поточному році підлягатиме вартість сільгосптехніки, придбаної у період з 15 березня (дата набрання чинності постанови КМУ від 01.03.2017 р. № 130) до 1 грудня 2017 року. Вартість техніки та обладнання, придбаних після 1 грудня поточного року, підлягає частковій компенсації за рахунок коштів, передбачених у Держбюджеті на наступний рік.

КОМУ: компенсація може надаватися сільгоспвиробникам (юридичним особам і підприємцям), у яких питома вага вартості сільськогосподарських товарів становить не менше 75% вартості всіх товарів, поставлених протягом попередніх 12 послідовних звітних податкових періодів сукупно (п. 3 Порядку № 130).

СКІЛЬКИ: будуть компенсувати 20% вартості придбаної техніки та обладнання, що входить до затвердженого переліку вітчизняної техніки та обладнання для АПК. Цей перелік включає 40 українських заводів-виробників та їх дилерів, а також майже 800 одиниць техніки й обладнання (з ним можна ознайомитись на сайтах Мінагрополітики, www.agropro.club (в особистому кабінеті).

УМОВИ: техніка (обладнання) має бути придбана через вищеназвані уповноважені банки. Через ці банки буде надходити і часткова компенсація.

Комментирование закрыто