Обговорення проекту Стратегії ЄБРР в Сільськогосподарському Секторі

Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) оновлює власну Стратегію Сільськогосподарського Сектору.

Для обговорення проекту Стратегії Сільськогосподарського Сектору 6 вересня разом з п. Наталією Жуковою, Директором відділу агробізнесу ЄБРР та її командою в офіс ЄБРР в Києві були запрошені представники галузевих асоціацій. На обговоренні також були присутні представники дирекції ЄБРР.

В процесі обговорення представниками галузевих асоціацій, було піднято багато питань, серед яких — розвиток кооперативів в Україні та можливість допомоги в створенні декількох зразкових виробництв, котрі могли б стати хорошим прикладом для всіх виробників того як правильно вести бізнес.

Виконавчий директор ГС «Укргрибпром» в процесі обговорення звернув увагу на відсутність механізму акумулювання коштів на розвиток галузей, і грибівництва зокрема, що тягне за собою такі загальні проблеми як повільне впровадження галузевого саморегулювання, відсутність належного технічного регулювання, професійного навчання виробничого персоналу, слабкою наукової підтримки розвитку, належного просування продукції галузі і рішення питань організації ефективного збуту продукції фермерами і дрібними виробниками.
Всі учасники обговорення стратегії відзначили корисність даного обговорення і подякували організаторам за надану можливість висловити свої зауваження і побажання для можливості внесення необхідних змін в остаточний варіант документа.

Комментирование закрыто