Новини агрополітики

Розроблено поетапний план для виходу на ринки ЄС для аграріїв, 06.06.2017

Українським виробникам розробили поетапний план виходу на ринки Європейського Союзу (ЄС) по трьом видам товарів: овочі, мед, плоди та горіхи. Про це повідомила заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева.

«Матеріали підготовлені Офісом віце-прем’єр міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, пані Іванна Климпуш-Цинцадзе,за допомогою проекту ЄС у співпраці з нашим Відділом міжнародної інтеграції в сфері технічного регулювання», – заявила пані Трофімцева.

Електрону версію детального плану виходу української агропродукції на ринки ЄС можна знайти на сайті eu-ua.org.

Джерело: AgroPolit.com.

Узгодження тимчасових заходів для доступу українських експортерів на ринок ЄС, 06.06.2017

Комітет постійних представників країн ЄС в Брюсселі досяг домовленості про позицію Ради ЄС щодо тимчасових автономних торгових заходів для України, повідомила прес-служба ради.

Ця пропозиція доповнює положення про торгівлю, вже введені відповідно до угоди про асоціацію ЄС ‒ Україна, підписаної в 2014 році. Ці положення були тимчасово застосовані з 1 січня 2016 року.

Розраховані на трирічний період запропоновані заходи передбачають додаткові квоти на імпорт за нульовим тарифом для деяких сільськогосподарських продуктів і часткове або повне зняття імпортних мит на кілька промислових товарів.

Джерело: AgroTimes.

Комментирование закрыто