Новим Головою Держпродпотребслужби став Володимир Лапа

Уряд України призначив Володимира Лапу Головою Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Відповідне рішення було прийнято на засіданні Кабінету Міністрів 24 лютого 2016 року № 106-р.
lapa-vladimir-ivanovichКандидатуру Володимира Лапи на голосування членів Уряду вніс Міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко.
«Тепер очікуємо завершення процедур щодо фінансування нової Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів № 76 від 27 січня 2016 р. Попереду нас чекає великий обсяг робіт щодо формування цілісної, прозорої, орієнтованої на інтереси бізнесу і споживачів системи державного контрою. Ми усвідомлюємо складність завдання, яке перед нами стоїть, але налаштовані на максимально швидке створення Держпрожспоживслужби, діяльність якої відповідатиме інтересам суспільства», — зазначив Володимир Лапа.
Від 2 грудня 2015 року Володимир Лапа обіймав посаду першого заступника Голови Держпродспоживслужби.
Нагадаємо, що Кабінет Міністрів України розпорядженням від 13 січня 2016 року № 1-р звільнив Сергія Глущенка з посади Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів за власним бажанням.
Діяльність Держпродспоживслужби координуватиметься через Міністра аграрної політики та продовольства України (постанова Кабінету Міністрів України від 18 листопада 2015 р. № 942 «Про внесення змін до розділу III схеми спрямування і координації діяльності центральних органів виконавчої влади Кабінетом Міністрів України через відповідних членів Кабінету Міністрів України»). Міністр аграрної політики та продовольства України формує та забезпечує державну аграрну політику, політику у сфері сільського господарства та з питань продовольчої безпеки держави, а також державну політику в галузях ветеринарної медицини, безпечності харчових продуктів, у сферах карантину та захисту рослин, охорони прав на сорти рослин, нагляду (контролю) в АПК.

Комментирование закрыто