Міжнародна науково-практична виставка-конференція «Сучасне грибівництво-2017»

3-4 червня в селищі Кирилівка Запорізької області проходила Міжнародна науково-практична виставка-конференція «Сучасне грибоводство-2017». Захід був організований компанією «Інфоіндустрія», Таврійським державним агротехнологічним університетом (м. Мелітополь) в партнерстві з Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP, який фінансується асоціацією MEDA за підтримки держави Канада. Учасниками форуму стали досвідчені і початківці грибівників, виробники міцелію, грибного субстрату, вчені, представники фірм, які поставляють аграріям засоби захисту рослин і добрива.

3-4 червня 2017 року за ініціативою Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва на березі Азовського моря, у Кирилівці, відбулася практична конференція «Сучасне грибівництво 2017», в якій взяли участь близько 300 представників галузі грибівництва з України, Молдови, Італії, Румунії та Білорусі..

Учасники конференції почули багато цікавих доповідей. Діяльність Всеукраїнської асоціації грибовиробників, проблеми розробки ефективного інструменту фінансування для реалізації стратегічного плану розвитку грибівництва, перспективи розширення асортименту культивованих грибів, можливості розширення асортименту їстівних і лікарських грибів, аналіз практичного досвіду грибних господарств, сучасні способи зберігання грибів, вплив мікроклімату приміщень і дезінфекції на врожайність грибів, технології вирощування грибів, вплив логістики на результати, про способи захисту і регуляторах росту грибів, органічне виробництво грибів — ось далеко не повний перелік питань, що обговорювався.

В процесі доповідей і презентацій фактично переплелися разом результати наукових досліджень по грибівництву і практичний досвід виробників грибів.

Хороша підготовленість і високий професіоналізм доповідачів, важливість і актуальність пропонованих до розгляду питань, можливість прямого спілкування та обговорення, хороша організація, дозволили ефективно використовувати час і створити теплу творчу атмосферу в роботі конференції.

Втім, дискусії проходили не тільки в стінах залу для конференції. Після робочого дня колективне спілкування тривало в неформальній обстановці, що дало можливість більш глибоко розібратися в деяких нюансах по питаннях, що цікавлять.

Учасники конференції відвідали ферму «Грибний Доктор» в Мелітопольському районі, с. Садове, де її господар, досвідчений фахівець Віталій Севаст’янович поділився своїм досвідом вирощування гливи.

Все це разом – і спілкування з однодумцями, і отримання консультації професіоналів, і можливість почути протилежні думки і аргументовану критику, і придбання нових корисних знайомств безумовно склали чудову можливість для покращення результатів діяльності кожного учасника заходу.

Учасники конференції одностайно висловили слова подяки ініціаторам, спонсорам, організаторам і найбільш активним учасникам цього заходу і висловили одностайну думку про корисність таких зустрічей і необхідність проведення подібних заходів в подальшому.

Комментирование закрыто