На 11 лютого 2016 р. скликаються установчі збори для формування громадської ради Мінагрополітики

Громадська Рада при Міністерстві аграрної політики та продовольства України (далі – Громадська рада) була створена для забезпечення дієвої участі громадян в управлінні державними справами, співпраці між Міністерством аграрної політики та продовольства України (далі – Мінагрополітики України) та інститутами громадянського суспільства (далі – ІГС) на засадах партнерства, здійснення громадського контролю за діяльністю Мінагрополітики України, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики в аграрній сфері.

На 11 лютого 2016р. оголошено проведення Установчих зборів по формуванню нового складу Громадської ради. Ініціативною групою було оброблено до 90 Заяв на участь в Установчих зборах. Мінагрополітики України, на напідставі постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та протоколом №1 від 01.12.2015 засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування громадської ради при Мінагрополітики України  затвердило перелік ІГС у кількості 82 анкет, яких допущено до участі в Установчих зборах для формування Громадської ради, а також з біографічними довідками та інформацією про діяльність ІГС.
Нажаль, були і представники ІГС, яким відмовлено в участі в установчих зборах для формування Громадської ради.

Представників організацій, зазначених у списку, запрошено до участі в Установчих зборах для формування Громадської ради, проведення яких заплановано 11 лютого 2016 року об 11.00 за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 24, 7 поверх, актова зала (будівля Міністерстві аграрної політики та продовольства України). Реєстрація учасників Установчих зборів для формування Громадської ради відбуватиметься з 10.00 до 10.50 (у день їх проведення). Після 11.00 (11 лютого 2016 року) реєстрація учасників заходу не відбуватиметься.

Хочемо відмітити, що до участі представників ІГС, які надали документи у повному обсязі та на підставі яких їх допущено до участі в Установчих зборах для формування Громадської ради є і Громадська спілка «Всеукраїнська асоціація грибовиробників» (№ 8 у Списку).

 

Комментирование закрыто