IV З’їзд Всеукраїнської асоціації грибовиробників «Укргрибпром»

Як і планувалося, 26 жовтня в Києві, в приміщенні Національного університету біоресурсів і природокористування України відбувся З’їзд ГС «Укргрибпром».

Учасники з’їзду заслухали і затвердили звіт Ради Спілки про виконання статутних завдань Спілки та річного плану робіт Ради та  попередній звіт Спілки про використання доходів.

Були також обговорені і затверджені основні напрямки діяльності Спілки на наступний звітний період.

Відбулися вибори Ради та Голови Ради Спілки. Кількість членів Ради було скорочено до семи. Головою Ради був знову обраний Лелет Микола Васильович.

Юлія Слива — експерт зі стандартів Global GAP Проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку», доцент кафедри стандартизації та сертифікації сільськогосподарської продукції Національного університету біоресурсів і природокористування України зробила презентацію: «Міжнародний стандарт із належної сільськогосподарської практики Global G.A.P.». Експерт розповіла про переваги впровадження Global G.A.P., з чого почати і як організувати впровадження стандарту з мінімальними затратами і в найкоротший термін.

Вперше на З’їзді була надана попередньо прорахована інформація про можливу реальну вартість організації маркетингової діяльності задля забезпечення підвищеного стійкого попиту на гриби і грибну продукцію. Інформація була підготовлена профільними фахівцями та експертами декількох провідних міжнародних і вітчизняних спеціальних організацій.

Було також висловлено пропозицію опрацювати питання, та повернутися до нього  на можливого збільшення чисельності членів асоціації для підвищення ефективності вирішення актуальних загальних питань щодо поліпшення умов ведення бізнесу представниками грибної галузі. Повернутися до питання запропоновано на запланованій на червень в Києві конференції «Українське грибоводство: погляд у майбутнє».

В якості аргументів щодо вступу в асоціацію, були наголошено, що асоціація — це:

  • гарна платформа (площадка) для озвучування і обговорення нагальних загальних проблем і вироблення планів їх вирішення,
  • Ваша парасолька (або дах) для захисту Вашого бізнесу в деяких важких ситуаціях,
  • це засіб комунікацій для обміну корисною інформацією, знаннями та досвідом,
  • і, найголовніше — це можливість (що досі на жаль не використовується) брати участь у створенні правил гри — загальних правил ведення Вашого бізнесу, тобто шлях до саморегулювання.

Комментирование закрыто