Голова Ради ГО «Інститут Податкових реформ» та директор ГС «Укргрибпром» домовились про співпрацю у вирішенні питання створення механізму для фінансування розвитку грибівництва

14.11.16 в офісі ГО «Інститут Податкових реформ» відбулася робоча зустріч виконавчого директора ГС «Укргрибпром» із Головою Ради ГО «Інститут Податкових реформ»  України Хотенко Оленою (експерт з питань фіскальної політики, фінансист-економіст).

На зустрічі обговорювалися можливості створення механізмів для фінансування  галузевого розвитку, і зокрема, розвитку грибівництва.

Директор ГС «Укргрибпром» обмалював поточну ситуацію що склалася в секторі виробництва грибів в Україні, існуючі проблеми та можливі шляхи їх вирішення, а також необхідність мати механізми фондування витрат, для вирішення цих проблем. Було також відзначено, що в бюджеті України на наступний рік не передбачено витрат на фінансування розвитку грибівництва, тобто у вирішенні існуючих проблем грибної галузі грибоводам держава не допоможе, і в наступному році знову треба розраховувати на власні кошти.

Директор ГС «Укргрибпром»  зазначив, що метою співпраці з Інститутом Податкових Реформ він бачить створення механізму фінансування розвитку галузі грибівництва, і зокрема, витрат на дослідницькі проекти і проекти розвитку, а також витрат на маркетинг.

В якості першого кроку, В’ячеслав Ішутін запропонував ознайомитися з презентацією організації фондування подібної діяльності в Австралії (презентація була направлена ним на адресу Інституту Податкових Реформ по електронній пошті) і проаналізувати можливість використання досвіду наших колег з Австралії, для створення подібного механізму в Україні.

З свого боку, Голова Ради, Олена Хотенко зазначила,  що Інститут податкових реформ вивчав зарубіжний досвід, напрацьований в країнах Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), до якої входить 34 найбільш розвинутих держав, щодо оподаткування та державних преференцій для аграрних підприємств.

Крім того, одним із напрямків своєї діяльності Інститут податкових реформ бачить участь у реформуванні системи оподаткування та створенні умов для розвитку малого та середнього агросектору.

Разом з тим, вона погодилася з доцільністю вивчення досвіду фінансування діяльності спрямованої на розвиток грибівництва в Австралії, і пообіцяла згодом підготувати свої пропозиції щодо створення механізму фінансування розвитку грибівництва в Україні.

Комментирование закрыто