Чергове засідання Комітету по виготовленню покрівельної суміші Ради ГС «УКРГРИБПРОМ»

На черговому засіданні Комітету по виготовленню покрівельної суміші Ради ГС «УКРГРИБПРОМ» був заслуханий звіт Виконавчого директора Спілки Болибік В.В. про результати перемов з Генеральним директором Державного концерну «УКРТОРФ» та вироблена загальна лінія поведінки Спілки для проведення подальших перемов для розблокування відвантаження торфу для підприємств, які виготовляють покрівельну суміш. Жваво обговорювалися питання, які виникли при закупівлі торфу в Україні. Члени Комітету жваво підтримували дискусію та прийняли ряд важливих для грибної галузі України рішень.

Затвердили:

 1. Перелік торф’яних родовищ, які цікаві підприємствам-членам Спілки для закупівлі торфу в Україні
 2. Закріпили підприємства-членів Спілки за певними торф’яниками в Україні
 3. затвердили запланований обсяг щомісячної вибірки торфу по кожній компанії-члену Спілки
 4. З метою підготовки до засідання Ради директорів Державного концерну «УКРТОРФ», яке відбудеться 17 грудня ц.р. за участю представників Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, та на підставі отриманого запиту від Державного концерну «УКРТОРФ», — надати від громадської спілки «Всеукраїнська асоціація грибовиробників» наступну інформацію:
  • перелік торф’яних родовищ, які цікаві підприємствам-членам Спілки для закупівлі торфу, з закріпленням підприємств-членів Спілки за певними торф’яниками і вказанням запланованого обсягу щомісячної вибірки торфу по кожній компанії-члену Спілки
  • клопотати від Спілки про заключення договорів між підприємствами -членами Спілки (згідно поданого списку), з одного боку, та державними підприємствами – філіями Державного концерну «УКРТОРФ» на закупівлю торфу у 2016р.
  • прохати надати дату готовності Державного концерну «УКРТОРФ» відвантажувати торф у грудні 2015р. підприємствам — членам Спілки (згідно доданого списку), на підставі існуючих підписаних договорів.

Термін- до 15 грудня 2015 р. Відповідальний: Виконавчий директор Спілки Болибік В.В.

 1. З метою лобіювання інтересів підприємств – покупців торфу, як членів Спілки, Виконавчому директору Спілки Болибік В.В. підготуватися та виступити на засіданні Ради директорів Державного концерну «УКРТОРФ», яке відбудеться 17 грудня 2015р.
 2. Проінформувати громаду галузі грибовиробництва про підсумки та рішення, які прийняла Рада директорів Державного концерну «УКРТОРФ».

Термін- до 18 грудня 2015 р. Відповідальний: Виконавчий директор Спілки Болибік В.В.

Комментирование закрыто