Бізнес-калькулятор для фермерів

На сайті проекту повідомляють про появу нового ресурсу проекту — бізнес-калькулятору для фермерів — корисного і зручного ресурсу, який дозволяє бачити повну картину бізнесу та приймати ефективні управлінські рішення для подальшого розвитку справи. Самий елементарний облік доходів і витрат знижує можливі ризики для бізнесу. Бізнес-калькулятор — це зручний інструмент, який розраховує собівартість продукції, рентабельність виробництва, враховуючи змінні і постійні витрати, амортизацію.

Що ж являє собою калькулятор? Калькулятор — це програма, яка  дозволяє якомога раніше визначити собівартість продукції, швидко проаналізувати результати: витрати, прибуток, рентабельність. Для отримання правдивої картини бізнесу потрібно тільки одне — внести в програму всі дані.

І ще одна дуже важлива деталь. Отримати в своє розпорядження калькулятор для фермерів зможе безкоштовно кожен учасник Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва. Стати клієнтом Проекту дуже просто — зареєструватись на сайті Проекту або зателефонувати у контакт-центр: 0 800 500 184

Подібні інструменти, як калькулятор для фермера, і тренінги часто недоступні малим фермерам і через високу вартість, і через жорсткі критерії відбору на тренінг.

Український проект бізнес — розвитку плодоовочівництва запрошує всіх бажаючих взяти участь у вебінарі «Застосування бізнес-калькулятору в плануванні та аналізі фінансових показників плодоовочевого бізнесу для малих та середніх товаровиробників», який відбудеться 12 липня о 19:00. Спікером виступить Олександра Гармаш, менеджер міжпроектних програм UHBDP.

На вебінарі будуть розглядатися наступні питання:

  • Аналіз можливої собівартості майбутньої продукції.
  • Визначення дійсної собівартості продукціїї.
  • Аналіз фінансової діяльності поточного року.
  • Відповідність можливостей бізнесу до потреб сімейного бюджету.

Запропонований бізнес-калькулятор є інструментом, який проводить розрахунки та аналіз автоматично, без додаткових зусиль з боку виробників.

Увага, для можливості переглядати вебінар онлайн необхідно мати останню версію флеш-плеєра у вашому браузері!

Також можна завантажити Мобільний додаток для перегляду з смартфону або планшету.

Для участі у вебінарі попередня реєстрація є обов’язковою – для цього необхідно заповнити форму, яку Ви можете знайти за посиланням:  https://uhbdp.org/ua/154-slider/1271-webinar-b-calc

Комментирование закрыто