Яким чином влада хоче змусити роботодавців легалізувати найманих робітників

За 125 тисяч за кожного «лівого» співробітника. Як влада хоче масово закривати ФОПи 

Людмила Ксенз, 19 февраля 2019

https://strana.ua/articles/analysis/186800-kak-pod-predlohom-zashchity-naemnykh-rabochikh-vlasti-budut-massovo-prikryvat-fop-v-ukraine.html

https://strana.ua/articles/analysis/186800-kak-pod-predlohom-zashchity-naemnykh-rabochikh-vlasti-budut-massovo-prikryvat-fop-v-Viber

В Україні готується чергова атака на фізосіб-підприємців. У Мінсоцполітики хочуть прикрити схему, якої зараз активно користується бізнес, коли співробітників оформляють як ФОП, щоб заощадити на податках. Фізособа-підприємець перераховує в бюджет 5% доходу і 900 грн. ЄСВ на місяць, а штатний працівник — 22% єдиного соціального внеску, 18% податку на доходи фізосіб і 1,5% військового збору.
Тобто, зі середньостатистичний столичної зарплати в 16 тисяч гривень працівник в статусі ФОП заплатить 1,7 тисячі гривень, а штатний співробітник — 3,1 тисячі гривень. Плюс ще 3,5 тисячі ЄСВ за нього внесе до бюджету роботодавець. Величезна економія змушує компанії переводити на ФОП все більше число співробітників. І це відверто не подобається владі.
На офіційному сайті Мінсоцполітики виставлений на громадське обговорення проект закону, який передбачає внесення низки змін до трудового кодексу. Ключове нововведення — фактична заборона підприємствам працювати з ФОП.
Запропоновано ряд критеріїв, за якими інспектора Держпраці зможуть обчислювати такі схеми, а також встановлені штрафи — по 125 тисяч гривень за кожен виявлений випадок. Якщо врахувати, що компанія середньої руки має не менше десятка співробітників на ФОП, мова може йти про рекордні суми — від 1 млн гривень і більше. У пояснювальній записці до проекту зазначено, що таким чином влада хоче змусити роботодавців легалізувати найманих робітників. Адже сьогодні працівники — «підприємці» часто позбавлені елементарних гарантій — лікарняних, оплачуваної відпустки та ін. Втім, експерти вважають, що чиновниками рухають зовсім інші цілі.
«Країна» розбиралася як перевіряючі будуть полювати на працівників — підприємців і чим це закінчиться

Гра в три збіги

Насправді в запропонованому Мінсоцполітики проекті є цілий ряд нововведень — починаючи з термінів і визначень (що таке трудова угода, трудові взаємовідносини та ін.) і закінчуючи особливостями роботи на шкідливих виробництвах і гарантіями при звільненні.
У пояснювальній записці до документа зазначено, що всі коригування проводяться в рамках адаптації українського трудового законодавства до європейського.
«Насправді наш чинний Трудовий кодекс — ще радянського штибу, він давно застарів і міняти його однозначно треба. Тим більше, що Україна взяла на себе зобов’язання це зробити, підписуючи договір про асоціацію з ЄС. Але в даному випадку в правильні європейські норми чиновники» зашили » і вигідні для них формулювання, зокрема по фізособам- підприємцям. і це може стати справжньою «бомбою» для ринку праці та бізнесу «, — говорить глава секретаріату Ради підприємців при Кабміні Андрій Забловський.
У проекті виділено сім критеріїв, за якими інспектора зможуть тестувати підприємства. Якщо співпаде хоча б три з них — перевіряючі зможуть вимагати у роботодавця трудовий договір з працівником. А якщо його не виявиться — пред’явити звинувачення у використанні нелегальної праці та виписати штраф.
Критерії наступні:
•   періодично (два і більше разів) видається винагорода в грошовій або натуральній формі за роботу, виконану в інтересах іншої особи Тобто, попросту кажучи — якщо вам — за документами фізліцу- підприємцю — хтось регулярно перераховує зарплату;
•   робота виконана в інтересах і під контролем певної особи (роботодавця);
•   винагорода за певну роботу є єдиним джерелом доходу і становить 75% і більше доходу працівника за останні 6 місяців. Тобто, якщо інші «замовники» до вас не звертаються, що в загальному-то дійсно дивно для реального ФОП;
•   робота виконується на конкретному робочому місці, наданому особою, в інтересах якої працює фахівець, і по внутрішньому трудовому розпорядку підприємства;
•   виконується робота, ідентична тій, якій зайняті штатні співробітники;
•   організація умов праці (надання обладнання, інструментів та ін.) Забезпечується особою, зацікавленою у виконанні роботи;
•   протяжність робочого дня і перерва на обід встановлюються особою, в інтересах якої виконується робота.
Варто зазначити, що перевірки на предмет наявності неоформлених робітників Держпраці проводить вже кілька років. Але особливих результатів вони не дають. Як визнали недавно в цьому відомстві, реально до бюджету надходить не більше 5% виписаних штрафів. А все решта суми підприємці відсуджують і не платять.
«Зараз інспектори можуть лише збирати доказову базу і передавати її в суди. І вже суди вирішують чи є факт незаконних трудових відносин. А довести його не так просто, тим більше, що нібито» ошукані «працівники грають на стороні роботодавців. Але з впровадженням цих критеріїв нічого доводити вже буде не потрібно. Ніякого суду — інспектор сам зможе приймати рішення і виписувати штрафи. А з урахуванням того, що критерії досить розмиті, завжди можна буде знайти три збіги «, — пояснив» Країні «глава Союзу захисту підприємництва Сер їй Доротич.
Вони також розповів, що зараз піднімаються підприємницькі асоціації по всій Україні.
«Будемо домагатися, щоб Держрегуляторна служба ні в якому разі не погоджувала цей документ. Його прийняття вб’є бізнес, особливо високотехнологічні галузі, де фонд заробітної плати сягає 80% від доходів компанії (зокрема, IT) і спровокує ще більше зростання трудової міграції», — каже Сергій Доротич.

У штат — з пониженням в зарплаті

Виходить, що в разі прийняття скандального законопроекту, працівникам, які зараз оформлені як ФОП, доведеться укладати з компанією трудовий договір з вказаною в ньому зарплатою (яка повинна бути не нижче мінімалки в 4,2 тис. грн. в місяць). І, відповідно, з цієї суми потрібно буде платити податки, починаючи від ЄСВ і закінчуючи податком з доходів фізосіб і військовим збором. Тобто, теоретично, якщо перевести працівника з ФОП (і реальної зарплати в 16 тис. грн.) На трудовий договір і мінімалку в 4,2 тис. грн., податкові відрахування особливо не зміняться. У першому випадку вони становлять 1,7 тис. грн., а в другому — 1743 грн. Але далеко не всім роботодавцям такий варіант підійде, так як, по-перше, з’являється більше паперової тяганини і роботи для бухгалтера, а по-друге, завжди є ризик, що зловлять на зарплати в конверті, яку доведеться доплачувати співробітнику. Як варіант — замість трьох ФОП в штат можуть взяти одного або двох співробітників, а третього скоротити як «зайвого».
Пересічним українцям, які зараз працюють як ФОП, нововведення невигідне ще й тим, що роботодавець, переводячи їх на трудові договори, напевно захоче перекласти на їхні гаманці і частину своїх витрат. Тобто, і без того невисокі зарплати стануть ще менше.
Але це тільки вершина айсберга. «Цей проект ставить хрест на аутсорсинг персоналу. Якщо мені як дрібному підприємцю не потрібен штатний бухгалтер, але я потребую його послугах періодично, як це оформити документально — скласти трудовий договір і платити за цього бухгалтера податки», — дивується Доротич.
Економіст Олексій Кущ каже, що під загрозою «конгломерати» ФОП і середнього бізнесу, які в останні роки добре «спрацювалися».
«Наприклад, в ювелірному бізнесі за одним розкрученим брендом, який сприймається споживачами як продукт великої компанії, може стояти 3-4 ФОП. За новим законопроектом у такої моделі немає майбутнього. А працювати по іншому бізнес може і не захотіти, адже він орієнтується, перш за все, на норму прибутковості, зберегти яку навряд чи вдасться. Тому можливі два варіанти — відхід у тінь або вихід з ринку «, — вважає Кущ.
Найбільше ініціатива влади вдарить по галузям, які зараз найбільш активно експлуатують схеми з ФОП — IT, сфера послуг, аграрний бізнес, будівництво та ін. Не виключено, що їм доведеться підвищувати ціни на свої послуги, так як собівартість зросте, — прогнозують експерти. Плюс — почнуть різати зарплати і звільняти працівників, що спровокує чергову хвилю трудової міграції.

Рятують Пенсійний фонд перед виборами

За словами Доротича, в підприємницькому середовищі мусуються чутки, що насправді «вибілювати» трудові відносини ніхто не збирається. «Реальна мета уряду — швидко зібрати гроші на штрафи, тому що зовсім катастрофа з Пенсійним фондом», — поділився з «Країною» експерт.
Економіст Віктор Скаршевський впевнений, що так воно і є. «За прогнозами, діра в Пенсійному фонді в цьому році досягне рекордних 20 млрд. грн. Але ж на березень заплановано ще й індексація пенсій на 17,5%. При цьому Пенсійний фонд регулярно недовиконали плани по ЄСВ. У минулому році із запланованих 208 млрд. грн. недобрали 12 млрд. — податкова база — число штатних співробітників і їх зарплати — виросли не так істотно, як того хотілося б чиновникам. На цей рік закладено близько 230 млрд. Але великий ризик, що і їх не отримають «, — пояснив Скаршевський.
«У такій ситуації великий ризик, що повториться минулорічна історія, коли на рахунках Держказначейства залишаться копійки і пенсії просто нема з чого буде платити. Зрозуміло, що напередодні виборів для влади це катастрофа», — говорить Кущ.
Примітно, що в пояснювальній записці до проекту немає абсолютно ніяких розрахунків. Тобто, автори навіть приблизно не прикинули, скільки ж грошей вдасться зібрати, змусивши роботодавців оформляти трудові договори з працівниками «лже- підприємцями». Це може означати, сценарій легалізації персоналу дійсно ніхто не розраховує.
Головне для влади — розіслати рейди перевіряючих по всій країні і швидко зібрати максимальну суму на штрафах. Елементарні підрахунки показують, що для вирішення проблеми з пенсіями, потрібно виловити всього лише 160 тис. «лівих» співробітників.

 

Комментирование закрыто