Запрошення на IV З’їзд ГС «Укргрибпром»

Шановні колеги, члени спілки!
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі IV З’їзду Всеукраїнської асоціації грибовиробників «Укргрибпром», який відбудеться 26 жовтня 2017 р. у м. Києві. 
Місце проведення: м. Київ, вул. Героїв Оборони, 13 (навчальний корпус №4  Національного університету біоресурсів і природокористування України), перший поверх, ауд. №27 (центральний читальний зал бібліотеки).
Дата проведення:  26 жовтня 2017 (початок в 11-30)
 
Порядок денний
 
  1. Міжнародний стандарт із належної сільськогосподарської практики Global G.A.P.: економічна вигода, з чого почати і як організувати впровадження з мінімальними затратами і в найкоротший термін (презентація експерта зі стандартів Global GAP Проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку»).
  2. Про правове забезпечення ведення господарської діяльності у сфері грибовиробництва (Презентація Методичних рекомендацій щодо правового забезпечення господарської діяльності з вирощування та реалізації грибів і грибних продуктів)  та виступ фахівця Держпродспоживслужби (Департамент безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини / Управління державного контролю / Відділ державної інспекції).
  3. Інформація щодо можливості організації маркетингової діяльності задля забезпечення підвищеного стійкого попиту на гриби і грибну продукцію.
  4. Звіт Ради Спілки про виконання статутних завдань Спілки та річного плану робот Ради.
  5. Затвердження попереднього звіту Спілки про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації.
  6. Затвердження основних напрямків діяльності Спілки на наступний звітний період.
  7. Вибори  Голови Ради та членів Ради.
  8. Різне.

Комментирование закрыто