Робочі зустрічі в Мінагрополітики

19.05.16. виконавчий директор ГС «Укргрибпром» провів ряд перемовин з керівниками середньої ланки і спеціалістами  Міністерства аграрної політики та продовольства України (Мінагрополітики).

В департаменті продовольства розповіли, що в Мінагрополітики немає працівників, які безпосередньо займаються питаннями грибівництва. Спеціалісти департаменту пообіцяли підготувати інформацію, яка на їхню думку, може бути корисною для вирішення завдань Спілки, та порадили зустрітися з спеціалістами відділу міжнародної інтеграції в сфері технічного регулювання, санітарних та фітосанітарних заходів в АПК, та сектором взаємодії з асоціаціями.

Керівник відділу міжнародної інтеграції в сфері технічного регулювання, санітарних та фітосанітарних заходів в АПК запропонував підготувати на його ім’я офіційний запит для отримання інформації про нормативні документи, якими в даний час регламентується: виробнича діяльність в грибівництві на всіх етапах виробництва грибів і торгівлі всіма необхідними товарами, і самими грибами, а також діяльність контролюючих органів.

Він також повідомив, що зараз продовжується проведення навчальних семінарів стосовно практичних аспектів впровадження системи НАССР, за участі представників Мінагрополітики, Проекту ЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні» та за підтримки обласних державних адміністрацій. З графіком  проведення семінарів по HACCP на 2016 рік можна ознайомитися тут. Ці семінари безкоштовні і можуть бути корисними для грибовиробників.

Завідувач Сектору взаємодії з асоціаціями запропонувала підготувати листа на ім’я Заступника Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції  Рутицької В.В., в якому вказати всі побажання Асоціації і перерахувати конкретні дій, які Асоціація очікує Мінагрополітики.

Комментирование закрыто