• Участь підприємців у бізнес-об’єднаннях як інструмент захисту своїх прав

  У консультативній роботі проаналізовано, як бізнес-асоціації допомагають українським підприємствам захищати їхні права і які проблеми при цьому виникають.

  http://www.ier.com.ua/ua/publications/consultancy_work?pid=6242&fbclid=IwAR0FTvxVSPZLhlR1eHvNURXNUVZZ-WzHKpZc-6lMO4aBm9JVHiEhof3wUKQ

 • Запрошення на засідання Ради Директорів ГС «Укргрибпром»

  21.11.19 (четвер) в 13:30 відбудеться розширене засідання Ради Директорів ГС «Укргрибпром», в Національному університеті біоресурсів і природокористування України.

  Члени Ради і члени Спілки запрошуються до участі в цьому заході.

  Порядок денний:

  1. Звіт про поточну діяльність
  2. Інформація щодо сплати членських внесків.
  3. Затвердження поточного кошторису доходів та витрат
  4. Обговорення та затвердження плану та напрямків діяльності Спілки (огляд проблем галузі грибівництва та обговорення можливих шляхів їх вирішення за участю Спілки)
  5. Різне.

  Про свою участь треба до 18.11.2019 підтвердити по електронній пошті ukrmushroom@ukr.net або по телефону (066 022 5889, 068 445 7707).

 • Уряд схвалив низку дерегуляційних законопроектів та постанов для спрощення ведення господарської діяльності в Україні

  23 жовтня 2019 року, на своєму дерегуляційному засіданні, Уряд скасував низку регуляторних нормативних актів, що встановлювали зайві обмеження у сфері господарської діяльності чи були застарілими, а також схвалив законопроекти та постанови, які покликані спростити умови ведення бізнесу в Україні.

  Так у галузі економіки Уряд схвалив наступні дерегуляційні рішення та нормативні акти:

  • Законопроект щодо саморегулювання господарської діяльності. Він пропонує встановити загальні засади саморегулювання господарської та професійної діяльності, а також правову й організаційну основу набуття та припинення статусу саморегулівних організацій. Таке рішення має підвищити ефективність діяльності існуючих саморегулівних організацій, а також показує шлях для реального саморегулювання бізнесу замість державного регулювання.
  • Законопроект, який пропонує скасувати державну реєстрацію договорів про спільну інвестиційну діяльність. Державна реєстрація договорів (контрактів) давно втратила свою актуальність, проте залишилась адміністративним бар’єром для інвесторів.

  Посилання на презентацію: http://bit.ly/2P8bjrc

  http://www.me.gov.ua/News/Detail?lang=uk-UA&id=8b7fe19a-e0da-4a7f-ae77-c39959e24db3&title=UriadSkhvalivNizkuDereguliatsiinikhZakonoproektivTaPostanovDliaSproschenniaVedenniaGospodarskoiDiialnostiVUkraini

 • В Україні запущено аналітичний модуль для контролю за прозорістю перевірок бізнесу державними інспекціями.

  Проект, розроблений Офісом ефективного регулювання спільно з Державною регуляторною службою України, носить назву Прозорі перевірки, повідомляє прес-служба Офісу.

  “В Україні щороку проводиться близько двохсот тисяч перевірок бізнесу, але картина щодо їх ефективності відсутня. Поява відкритих даних щодо перевірок на Інспекційному порталі 2017 року стала першим кроком до систематизації інформації у цій сфері”, – ідеться в повідомленні.

  Модуль доступний на Інспекційному порталі, до роботи якого долучилися вже 27 інспекційних органів з-поміж 33 наявних. На порталі опубліковано дані про 250 тис. запланованих і більше 300 тис. результатів уже проведених перевірок за 2018-2019 роки.

  Підприємці та громадські активісти за допомогою модуля зможуть:

  • отримувати актуальну інформацію як загалом про перевірки та їх результати (чи були перевірки та які, чи зафіксовані порушення, чи накладено санкції тощо), так і про ситуацію щодо будь-якого підприємства;
  • отримувати зведену інформацію про показники діяльності контрольних органів – кількість перевірок, частоту фіксації порушень, масштаб санкцій, а також – інформацію щодо кожного конкретного органу та навіть інспектора;
  • формувати різноманітні рейтинги підприємств або контрольних органів – за кількістю перевірок, за кількістю порушень, за розмірами санкцій тощо;
  • знаходити інформацію про конкретні екстремальні випадки (підприємства з найбільшою кількістю порушень тощо).

  Перевагами модуля «Прозорі перевірки» для роботи контрольних органів є:

  • можливість здійснювати моніторинг результатів діяльності як всього органу, так і його територіальних управлінь;
  • виявляти нетипові ситуації, попереджати корупційні ризики;
  • формувати інтерактивні звіти.

   

  Презентація аналітичного модуля «Прозорі перевірки» за посиланням:

  https://brdo.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/Prezentatsiya_Analitychnogo_modulya.pdf