Німецько-український агрополітичний діалог про розвиток грибівництва України.

25.квітня 2017 р. в Києві, в офісі Інституту економічних досліджень і політичних консультацій з ініціативи директора ГС «Укргрибпром» відбулася його робоча зустріч з Керівником проекту «Німецько-український агрополітичний діалог», Фолькером Зассе та довгостроковим експертом проекту, Марією Ярошко.

Проект реалізується за фінансової підтримки Міністерства продовольства та сільського господарства Федеративної республіки Німеччина. Проект має підтримувати Україну в питаннях розвитку сталого сільського господарства, ефективної переробної промисловості та підвищення міжнародної конкурентоспроможності відповідно до принципів ринкової та регуляторної політик та з урахуванням потенціалу розвитку, який виникає в рамках Угоди про Асоціацією між ЄС та Україною.

В ході зустрічі були обговорені питання можливості надання інформаційної та консультативної допомоги діяльності асоціації ГС «Укргрибпром» з наступних питань:

  • організації аналізу Нормативно-правової бази, якою регулюється виробництво і продаж грибів і грибної продукції в Україні і приведення її у відповідність з кращими практиками що існують в ЄС;
  • організації навчання фахівців та проведення дослідницьких робіт;
  • організації фінансування витрат на розвиток галузі.

Була також обговорені питання можливості отримання аналітичної інформації щодо перспектив  розвитку виробництва грибів і грибної продукції в країнах Європи, та організації роботи Асоціації грибівників по об’єднанню і координації зусиль стейкхолдерів, для максимального сприяння ефективному розвитку і функціонуванню галузі.

В результаті, керівництво проекту «Німецько-український агрополітичний діалог» пообіцяло зробити відповідні запити на отримання необхідної інформації з Німеччини, і надати результати у ГС «Укргрибпром» в вигляді аналітичного звіту.

Крім того, була досягнута домовленість про підключення ГС «Укргрибпром»  в вирішення поточних і стратегічних питань розвитку аграрної галузі України.

Комментирование закрыто