Настанови з сертифікації сільгоспвиробників відповідно до добровільного стандарту Global G.A.P.

28 серпня відбулася зустріч Керівника напрямку розвитку аграрних ринків проекту USAID «Підтримка аграрного та сільського розвитку» Гриценко Миколи Петровича з директором ГС «Укргрибпром».

На зустрічі обговорювалася питання можливість отримання ГС «Укргрибпром» допомоги від проекту USAID в питанні технічної допомоги в розробці настанов щодо дотримання вимог законодавства та міжнародних стандартів з безпеки вирощування, зберігання і збуту грибів, а також у впровадженні цих настанов на підприємствах -членах ГС «Укргрибпром».

Гриценко Микола Петрович зазначив, що Проект USAID «АгроІнвест» — не займається темою грибів. Однак, при організації навчання овочівників організації впровадження стандарту Global G.A.P. (програма, яку запропонували мережі роздрібної торгівлі в Європі з метою забезпечення безпечного виробництва овочів, фруктів, м’яса і аквакультури, декоративних рослин) буде можливість долучити представників ГС «Укргрибпром».

Крім того, в 2015 році у рамках проекту USAID були розроблені і видані методичні рекомендації «Настанови з сертифікації сільгоспвиробників відповідно до добровільного стандарту Global G.A.P.». Гриценко Микола Петрович запропонував один екземпляр цих методичних рекомендацій директору ГС «Укргрибпром» , для можливості організації розповсюдження їх серед членів ГС «Укргрибпром».

Комментирование закрыто