Важлива подія !!! ГС «УКРГРИБПРОМ» обрано членом Громадської ради при Мінагрополітики України

11 лютого 2016р. в будівлі Міністерстка аграрної політики та продовольства України  були проведені Установчі збори по формуванню нового складу Громадської ради при Мінагрополітики України. Обрання членів Громадської ради проходило шляхом рейтингового голосування 72-х учасників Установчих зборів.  До неї увійшли 35 членів – представників громадських організацій (згідно постанови Кабінету Міністрів України № 996)

27

Козаченко Леонід Петрович

Засідання відбувалося з 11:00 до 17:00, без перерви та в активному обговоренню участі інститутів громадського суспільства у формуванні продовольчої політики України. Спочатку з доповіддю «Звіт про діяльність Громадської ради» виступив  Козаченко Леонід Петрович, Народний депутат України, Голова Громадської ради попереднього скликання.

Були виступи від присутніх делегатів про результати роботи попередньої Громадської ради і потребу в коригуванні процесів і механізмів її роботи за для дієвості наступної Громадської ради. Було вирішено членами Громадської ради, для реального лобіювання інтересів аргарної спільноти у профільному міністерстві, залучити тільки самих активних її членів.

Була затверджена пропозиція про більш активну участь громади у вирішенні нагальних питань працівників аграрного сектору шляхом присутності делегованих її членів на усіх засіданнях Мінагрополітики України.

На Установчих зборах виступили ряд керівників Асоціацій аргарного сектору. Так, Виконавчий директор ГС «УКРГРИБПРОМ» Болибік В.В., надав ряд пропозицій по формуванню нової Громадської ради та її стратегічним цілям, які жваво  обговорювалися і приймалися учасниками Установчих зборів в результаті голосування.NSV_3040

В результаті таємного голосування, з 72 допущених до голосування інститутів громадського суспільства, — одним із 35 мандатів, з рейтингом у 43 голоси (підтримка 60% учасників Установчих зборів), членом Громадської ради було обрано Громадську спілку «Всеукраїнська асоціація грибовиробників«.

Від імені представників грибної галузі в Україні, вітаємо Громадську спілку «Всеукраїнська асоціація грибовиробників» з цією виборною посадою. Сподіваємося, що пряма присутність представника грибної галузі на засіданнях Мінагрополітики України буде  направлена на вирішення питань та викликів, які спідкають її працівників. Сподіваємося, що ця довіра з лишком буде повернути на розвиток грибної галузі в Україні.

З результатами рейтингового голосування можна, також, ознайомитись за посиланням на офіційному сайті Мінагрополітики.

ОБ’ЄДНАЙМОСЯ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ

 

 

 

Комментирование закрыто