Анонс Конференції – виставки «Сучасне грибівництво 2019»

 

Інформаційно — консультаційний центр «АГРО-ТАВРІЯ» у партнерстві з Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP, який реалізується асоціацією MEDA за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади (GAC), а також за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України запрошує Вас долучатися до чергової значущої події, виставки — конференції: «Сучасне грибівництво 2019».

Конференція-виставка «Сучасне грибоводство 2019» — це зустріч учасників грибної галузі на якій зазвичай збираються представники всіх тих напрямків діяльності, які пов’язані з грибівництвом: вчені, технологи, продавці, виробники — всі, кому цікава нова інформація про виробництво культивованих грибів, субстрату, технології, обладнання і про інші питання, пов’язані з грибами і грибною продукцією.
Участь в конференції — це чудова можливість отримати детальну інформацію з перших рук, поставити запитання і знайти на них відповіді в живому спілкуванні, обговорити в широкому колі фахівців багато нюансів, з якими на практиці стикаються як початківці, так і досвідчені фахівці в грибівництві, і про які важко отримати інформацію в інший спосіб.

Основні питання конференції
— легалізація грибного бізнесу, сертифікація, організація управління якістю грибної продукції;
— аналіз причин зниження продажів грибів та пошук шляхів підвищення рентабельності цього бізнесу;
— аналіз способів підготовки субстратів для вирощування дереворуйнівних грибів та їх економічне обґрунтування;
— шляхи розширення асортименту як важеля підвищення продажів грибів;
— сучасний маркетинг грибів;
— особливості переробки грибів та взаємовигідне співробітництво в цій сфері;
— дискусія «Що впливає на ефективність вирощування і якість грибів?» і багато інших.

Дата проведення конференції: 30-31 травня 2019.

Місце проведення конференції:  База Відпочинку ТДАТУ «Салют», вулиця Калініна, 90, с.м.т.Кирилівка, Україна, Запорізька область.

Для участі у виставці-конференції обов’язкова реєстрація !

Участь у конференції безкоштовна. Учасники мають можливість скористатися послугами з організації проживання, харчування та участі в екскурсії — відвідування ТОВ НВП «Грибний лікар» (орієнтовна вартість перелічених послуг 1 500грн.).

Для забезпечення житлом та харчуванням учасників та осіб, що їх супроводжують, необхідно завчасно зареєструватися за телефонами 0677209304 або 0955574543 (до 28 травня включно) або за посиланням: https://griby-2019.bitrix24.site/?ts=1555855767&fbclid=IwAR0o6SNm7cISAoxoN_B4KI7aKSwl5hdx0mCXOJicD4_6WZ8oSg6UwdSDdLk

 

Комментирование закрыто