Акції протесту фермерів

В Україні розпочалися безстрокові акції протесту проти змін, введених до Податкового кодексу Верховною Радою. Так, учора, 26 грудня, під Василівкою, що в Запорізькій області, працівники сільгосппідприємств протягом кількох годин періодично перекривали трасу Харків-Сімферополь. Як зазначив голова Запорізького осередку «Аграрного Союзу України» Анатолій Тиховод, учасники акції протесту намагалися звернути таким чином на себе увагу. «Ми не вели себе радикально, постійно блокуючи трасу, а лише час від часу. Здебільшого люди ходили вздовж автодороги. Всього до акції протесту долучилися понад 400 осіб. Ми на цьому не зупинимося, — сказав Анатолій Миколайович. – Завтра наші дії перенесемо поближче до Мелітополя. Ми хочемо довести, що з такими змінами до податкового законодавства аграрна галузь загине. Тому ми переконані, що вони мають бути відмінені».

Акції фермерів

Подібні акції пройшли і в інших областях України. Так, наприклад, у напрямку «Київ-Одеса» аграрії на узбіччя траси вивели понад 50 одиниць техніки. Мирна акція протесту тривала  із 12 до 17 години. Сьогодні вона продовжиться, як повідомляють організатори.

У напрямі «Київ-Полтава-Харків» аграрії частково перекривали рух в районі Решетилівки, участь у цьому взяли понад 30 сільгосппідприємств.

У напрямі «Суми-Чернігів» в Кібті планують спорудити палаткове містечко, аграрії вивели техніку на узбіччя траси. 150 одиниць техніки і близько 300 осіб вийшли на акцію протесту неподалік Мелітополя (316-й кілометр траси «Херсон-Каховка»); також вздовж дороги протестували сільгоспвиробники в напрямі «Вінниця-Хмельницький». Аграрії переконані в тому, що вище керівництво країни має ветувати прийнятий парламентом закон №3688 від 24.12. ц.р

Комментирование закрыто