30.03.17 на розширеному засіданні Ради Директорів Всеукраїнської асоціації грибовиробників «Укргрибпром» відбулося обговорення проекту стратегії розвитку грибної галузі України та шляхів її реалізації

30.03.17 в Національному університеті біоресурсів і природокористування України відбулося розширене засідання Ради Директорів ГС «Укргрибпром» в якому приймали участь широкі кола представників грибної галузі України: освітяни, науковці, провідні виробники грибів, компосту та покрівельного грунту.

Згідно порядку денного на засіданні були оговорені питання щодо пріоритетності виконання програм стратегії розвитку грибної галузі.

Відбулася презентація  проекту програми маркетингу (результат співпраці чотирьох партнерських агентств, які входять в найбільший міжнародний комунікаційний холдинг WPP) під час якої учасники, з вуст професіоналів, співробітників компаній холдингу, отримали відповіді на свої запитання, пов’язані з маркетингом і просуванням грибів.

Потім учасникам були представлені різні можливі механізми акумулювання фінансових коштів, необхідних для реалізації стратегічного плану, а також можливий механізм розподілу фінансування і забезпечення коштами безпосередніх виконавців. Доповідачем цього питання виступила експерт з питань оподаткування Ельвіра Ткачова, Головний редактор журналу «АгроPro», керівник відділу ГО «Інститут податкових реформ». Окрім розкриття основного питання, Ельвіра Ткачова проінформувала учасників стосовно актуальних питань бухгалтерського обліку, зокрема питання  отримання бюджетної дотації, затвердженої постановою КМУ від 08.02.17 р. № 83.

Обговорення механізмів фінансування реалізації стратегії викликало найбільшу кількість запитань і призвело до гострих дискусій практично всіх учасників. В результаті цього обговорення:
1. практично одностайно було схвалено пропозицію (за винятком одного з присутніх виробників грибів) вважати за доцільне підняття ціни на компост для можливості збору, акумулювання і подальшого використання зібраних коштів на розвиток галузі;
2. прийнято рішення рекомендувати директору Асоціації організувати окрему зустріч провідних виробників компосту для обговорення можливості і уточнення механізму підвищення ціни на компост для використання зібраних коштів на просування і розвиток галузі.

На завершення були розглянуті питання внесення змін до внутрішніх положень діяльності ГС «Укргрибпром», питання фінансової звітності, а також заслухано інформацію директора про можливість отримання міжнародного фінансування для розвитку грибівництва, та інформацію про поточну ситуацію в вирішенні питання щодо ринку землі.

 

Комментирование закрыто