29.07.16 р. відбулося планове засідання Громадської Ради при Міністерстві аграрної політики та продовольства України

На засіданні був присутній Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий.
Представники асоціацій і компаній,  розповіли про поточні проблеми в різних галузях і напрямках діяльності аграрного сектора, і можливі наслідки, пов’язані з цими проблемами. Були запропоновані варіанти вирішення цих проблем, і необхідні дії.
Тарас Кутовий розповів про поточну ситуацію з реорганізацією роботи Міністерства аграрної політики та продовольства України і зазначив, що дуже сподівається на ефективну взаємодію Громадської Ради з Міністерством. Багато окремих проблем можуть і повинні вирішуватися на рівні профільних департаментів Міністерства. Загальні проблеми повинні обговорюватися в комітетах Громадської Ради за участю представників профільних департаментів Міністерства. Проекти рішень з конкретних питань, які вимагають участі Міністра аграрної політики та продовольства України, затверджені Громадською Радою, будуть передаватися йому для прийняття відповідних заходів.
Тарас Кутовий також зробив акцент на тому, що не дивлячись на існуючі тимчасові обмеження для організації його особистої зустрічі з кожним членом Громадської Ради, завжди є можливості донести до нього важливі питання через Голову Громадської Ради, в даний час — Володимира Геннадійовича Новикова. Крім того, Міністра аграрної політики та продовольства України пообіцяв, що подібні засідання Громадської ради з його особистою участю проводитимуться і надалі.

Комментирование закрыто